мапа сайту
пошук
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солiсти

До 70-річчя від дня народження Народний артист України, професор Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, диригент Національної опери України Аллін Григорович ВЛАСЕНКО

Участь беруть:
Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України

Соліст –
заслужений артист України
Юрій КОТ (фортепіано)

І відділ

С.Рахманінов - Симфонія № 3 ля мінор, тв.44:
I. Allegro moderato
II. Adagio ma non troppo
III. Allegro


ІІ відділ

М.Равель - Концерт для фортепіано з оркестром соль мажор:
I. Allegramente
II. Adagio assai
III. Presto
Дж.Енеску – Румунська рапсодія № 1

ЮРІЙ КОТ
ЮРІЙ КОТ

Лауреат національних і міжнародних конкурсів, лауреат премії імені Л.Ревуцького, заслужений артист України, доцент Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.

Народився в 1966 році у місті Красноармійськ Донецької області.

В 1984 році закінчив Київську середню спеціальну музичну школу-інтернат імені М.В.Лисенка (клас Н.М Найдич і Л.А.Вайнтрауба), в 1991 році з відзнакою - Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського (нині - Національна музична академія України) за фахом "фортепіано", а в 1993 році - асистентуру-стажування (клас професора В.О.Козлова).

Лауреат Українського конкурсу піаністів імені М.В.Лисенка (м. Київ, 1988), дипломант Всесоюзного конкурсу піаністів імені С.Рахманінова (м. Москва, 1990), лауреат Першого Міжнародного конкурсу піаністів імені С.Прокоф'єва (м. Санкт-Петербург, 1992).

У складі фортепіанного дуету з Іриною Алексійчук він здобув звання лауреата

І Міжнародного конкурсу виконавців камерної музики "Золота осінь" (м. Хмельницький, 1993), став переможцем 45-го Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів ARD (м. Мюнхен, 1996) і лауреатом VI Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів Murray Dranoff (м. Маямі, 1997).

Юрій Кот багато гастролював як соліст в Україні, Росії, Казахстані, Естонії, Азербайджані, Югославії, Польщі, Словаччині, Японії, Німеччині, Італії та США з концертними програмами за творами композиторів різних епох та музичних напрямків, а також у складі фортепіанного дуету з Іриною Алексійчук.

Виступав із багатьма симфонічними і камерними оркестрами України, Росії, Японії, Німеччини, Азербайджану і США під керуванням диригентів М.Алєксєєва, В.Сіренка, Асуші Маеди, М.Дядюри, І.Андрієвського, Б..Которовича, В.Блінова, Р.Нігматуліна, Н.Пономарчук, В.Реді, Р.Филипчука, Ю.Янка, О.Долінського, В.Протасова, Вольфганга Бальцера, Лотара Загросека, Крістіана Рудольфа Ріделя, Ніла Стальберга, Акіра Наїто, В.Вербицького.

Має фондові записи на Українському радіо, а також численні записи на телебаченні і радіо України, Росії, країн колишньої Югославії, Німеччини і США.

Брав участь у міжнародних музичних фестивалях в Україні, Росії, Німеччині, США, Польщі, Словаччині, Італії.

З 1995 року Юрій Кот викладає на кафедрі спеціального фортепіано Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського. Двічі на рік він проводить майстер-класи виконавської майстерності в Сербії, в 2000–2002 роках проводив майстер-класи в Японії. За період викладацької роботи підготував більше 20 випускників, які успішно працюють в музичних навчальних закладах і концертних організаціях України і за кордоном. Серед його учнів – лауреати міжнародних конкурсів Сергій Коміренко, Наталія Чепуренко і Марія Прилипко.

Брав участь у роботі журі національних і міжнародних фортепіанних конкурсів в Києві, Санкт-Петербурзі, Тбілісі, Крагуєваці, Нові Саді, Артемівську, Кіровограді, Житомирі, Шабаці, Любляні, Целє і Маріборі.

АЛЛІН ВЛАСЕНКО

Народний артист України, диригент Національного театру опери і балету України імені Т.Г.Шевченка, професор Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.

Народився в 1938 році у м. Челябінську. У 1961 році закінчив Харківську державну консерваторію, у 1966 році – аспірантуру Київської державної консерваторії імені П. І. Чайковського (відділення оперно-симфонічного диригування).

З 1966 по 1971 рік – диригент Державного академічного симфонічного оркестру України, а з 1971 року – диригент Київського театру опери і балету імені Т.Г. Шевченка, де здійснив низку постановок. У його диригентському репертуарі - понад 50 оперних і балетних вистав: балети “Лускунчик”, “Лебедине озеро”, “Спляча красуня”, “Ромео і Джульєтта”, “Попелюшка”, “Кам’яна квітка”, “Спартак”, “Сильфіда”, “Жізель”, “Лісова пісня”, “Легенда про любов”, опери “Фауст”, “Травіата”, “Севільський цирульник”, “Катерина Ізмайлова”, “Запорожець за Дунаєм”, “Іван Сусанін”, “Пікова дама” і багато інших.

З 1994 по 1998 рік диригент виступав на гастролях із концертними програмами в містах України (Одеса, Львів, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Луганськ). Диригував симфонічними оркестрами Санкт-Петербурга, Москви, Мінська, Єкатеринбурга, Кишинева.

Неодноразово виїжджав на гастролі в Японію, Німеччину, Францію, Велику Британію, Іспанію, Італію, Чехію, Словаччину, Польщу, Австрію, Болгарію, Швейцарію, Корею, на Кубу.

Має численні фондові записи на Українському радіо, записи на компакт-дисках, відеозаписи театральних вистав, здійснених японською фірмою NСК (балети „Сильфіда” і „Лісова пісня”). З 1965 року Аллін Власенко викладає в Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського на кафедрі оперно-симфонічного диригування, має більше 30 випускників-диригентів. Серед його учнів – Володимир Сіренко, Вікторія Жадько, Наталія Пономарчук, Сергій Власов, Андрій Іваниш, Іштван Геді, Ігор Андрієвський, Сергій Голубничий, Мікіца Євтич (Сербія), Лю Сінь (Китай), Саїм Акчил (Туреччина) та ін.
 
Розробка сайту: LineCore