eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ПРОГРАМА:

В.А.Моцарт – Концерт № 21 для фортепіано з оркестром до мажор
Г.Малер – Симфонія №3 ре мінор для контральто, жіночого хору, хору хлопчиків і оркестру


Участь беруть:

ЖІНОЧИЙ ХОР
Диригент – ЮЛІЯ ТКАЧ

ХОР ХЛОПЧИКІВ Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського
Художній керівник і диригент – АЛЛА ШЕЙКО

Солісти
лауреат міжнародних конкурсів ВАДИМ РУДЕНКО (фортепіано) Росія,
заслужена артистка України АНЖЕЛІНА ШВАЧКА (мецо-сопрано)


ВАДИМ РУДЕНКО - фортепіано, (Росія)
Вадим Руденко

Народився у 1967 році в м. Краснодарі. У чотири роки почав грати на роялі, а вже у сім років дав свій перший сольний концерт. У 1975 році його прийняли до Центральної музичної школи при Московській державній консерваторії імені П.І.Чайковського, де його вчителями були видатні педагоги Анна Артоболевська, Вадим Суханов і Дмитро Башкіров. Згодом він закінчив Московську консерваторію та аспірантуру (клас професора Сергія Доренського).

Лауреат багатьох міжнародних конкурсів піаністів: „Концертино Прага” у Чехії (1982), Конкурсу королеви Єлизавети у Бельгії (1991), імені Паломи О`ші в Іспанії (1992), імені Дж.Віотті в Італії (1993), імені П.І. Чайковського у Москві (1994).

З листопада 1998 року Вадим Руденко - соліст Московської державної академічної філармонії.

Веде активну концертну діяльність. Виступав у найкращих залах світу: „Моцартеум” в Зальцбургі, „Концертгебаум” в Амстердамі, „Гаво” в Парижі, „Санторі-Хол” у Токіо, „Аудіторіум” у Мадриді, залах Московської консерваторії і Санкт–Петербурзької філармонії, Кельнської філармонії та інших. Як соліст грав з відомими оркестрами: Великим симфонічним оркестром імені П.І. Чайковського, Державним академічним симфонічним оркестром Росії, Московським симфонічним оркестром радіо, оркестром NHK та „Токіо Симфоні” (Японія), Зальцбурзьким камерним оркестром (Австрія) та іншими. Серед диригентів, з якими співпрацював піаніст: Є.Свєтланов, В.Федосєєв, Ю.Темірканов, В.Дударова, А. Кац, В. Синайський, М.Горенштейн, О.Ведерніков, В.Сіренко.

Постійний учасник престижних музичних фестивалів: „Моцартеум” (Австрія), „Muzic Sommer Cstaad Seanenland” (Швейцарія), „Каріантійське літо” та інші. Має сольні компакт-диски. Крім концертної діяльності, проводить майстер–класи в Бельгії, Нідерландах, Франції, Бразилії, Україні, Японії.
АНЖЕЛІНА ШВАЧКА - меццо-сопрано
Анжеліна Швачка

Народилася в Дніпропетровську. Закінчила Дніпродзержинське музичне училище за фахом "хорове диригування". З 1990 року по 1997 рік навчалася вокалу у Київській державній консерваторії імені П. І. Чайковського в класі професора, народної артистки СРСР Галини Туфтіної.

Лауреат міжнародних конкурсів у Німеччині (1997), Азербайджані (1998), Росії (Санкт-Петербург - 1999, Москва - 2002), Фінляндії (2000), Естонії (2006).

З 1997 року Анжеліна Швачка - солістка Національної опери України. У її репертуарі - провідні партії в операх "Кармен", "Аїда", Бал-маскарад", "Набукко", "Самсон і Даліла", "Пікова дама", "Борис Годунов", "Царева наречена", "Кощій Безсмертний" та інші, а також партія альта у "Реквіємі" Дж.Верді.

Співачка активно гастролює в Україні і поза її межами.

Заслужена артистка України (2001).
 
Розробка сайту: LineCore