Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

КОНЦЕРТЗ НАГОДИ 90-РІЧЧЯ 3 ЧАСУ ЗАСНУВАННЯ НЗАСОУ
Р. ВАГНЕР - Увертюра до опери «Ріенці»
В. А. МОЦАРТ-Концерт для скрипки з оркестром №3
Д. ШОСТАКОВИЧ - Симфонія №11 («1905 рік»)

БОГДАНА ПІВНЕНКО - скрипка
БОГДАНА ПІВНЕНКО

Заслужена артистка України, одна з найяскравіших представників молодої генерації скрипалів.

Вона закінчила Національну музичну академію України імені П.І.Чайковського та асистентуру-стажування (педагоги – професори Б.Которович і І.Пилатюк, М.Кузнєцов). Свою майстерність удосконалювала на майстер-класах В.Третьякова і З.Брона. Лауреат міжнародних конкурсів: інтерпретаторів-інструменталістів у м. Кишиневі (Молдова, 1997) та імені М.В.Лисенка у Києві (1997). Лауреат національної програми „Нові імена України” (1997). У 2000-2004 рр. – концертмейстер Державного камерного ансамблю „Київські солісти”, у складі якого представляла українську культуру на відомих міжнародних фестивалях, виступала в багатьох країнах світу.

Неодноразово брала участь у прем’єрному виконанні творів сучасних українських композиторів. Як солістка, виступає з провідними камерними і симфонічними оркестрами України, багато гастролює, зокрема, її виступи пройшли у Німеччині, Франції, Іспанії, Австрії, Росії.

Викладач кафедри скрипки Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.
ТЕОДОР КУЧАР - диригент
ТЕОДОР КУЧАР

Американський диригент, українець за походженням, Теодор Кучар відомий в Україні своєю тісною співпрацею з Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України, яка розпочалася 1992 року, а з 1994 року по 1999 рік він був головним диригентом оркестру. Під його керуванням колектив записав понад 70 компакт-дисків для фірм „Naxos” і „Marco Polo”, серед яких всі симфонії Калиннікова, Лятошинського, Мартіну, Прокоф’єва, твори Моцарта, Дворжака, Чайковського, Глазунова, Шостаковича, Щедріна, Станковича. Диск із записом Другої і Третьої симфоній Б.Лятошинського у 1994 році компанією АВС був визнаний кращим світовим записом. Значно ширшою стала гастрольна діяльність оркестру: вперше пройшли його виступи в Австралії, Гонконгу, Великій Британії.

Крім цього, за останні 15 років Теодор Кучар очолював Філармонічний оркестр імені Л.Яначека, був мистецьким директором Австралійського фестивалю камерної музики. Нині він – музичний директор і диригент Філармонічного оркестру Фресно і камерного оркестру Рено, директор оркестрової школи музичного фестивалю у Кенті, художній керівник Фестивалю камерної музики Невади (США).

Диригент має велику кількість записів на компакт-дисках (понад сотню). Виступав з концертами в Амстердамі, Берліні, Чикаго, Хельсінкі, Гонконгу, Лондоні, Мадриді, Празі, Сеулі, Сіднеї, зокрема, у сезоні 2003-2004 рр. він провів 3-тижневий гастрольний тур з Берлінським симфонічним оркестром, а за останні два сезони диригував близько 40-а концертами цього відомого колективу. Співпрацював із знаменитими солістами: Джеймсом Гелвеєм, Джессі Норман, Лінн Харрел, Іцхаком Перельманом, Йо-Йо Ма, Джошуа Беллом, Мстиславом Ростроповичем та ін.

 
Розробка сайту: LineCore