Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостева книга
  Контакти
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КИЇВСЬКА ВЕСНА»

І. СТРАВІНСЬКИЙ - Симфонічна поема «Пісня солов'я»
С.РАХМАНІНОВ - Концерт для фортепіано з оркестром №1, тв.1
Б. БАРТОК - «Концерт для оркестра»

ВАДИМ РУДЕНКО - фортепіано, (Росія)
Вадим Руденко

Народився у 1967 році в м. Краснодарі. У чотири роки почав грати на роялі, а вже у сім років дав свій перший сольний концерт. У 1975 році його прийняли до Центральної музичної школи при Московській державній консерваторії імені П.І.Чайковського, де його вчителями були видатні педагоги Анна Артоболевська, Вадим Суханов і Дмитро Башкіров. Згодом він закінчив Московську консерваторію та аспірантуру (клас професора Сергія Доренського). Лауреат багатьох міжнародних конкурсів піаністів: "Концертино Прага" у Чехії (1982), Конкурсу королеви Єлизавети у Бельгії (1991), імені Паломи О`ші в Іспанії (1992), імені Дж.Віотті в Італії (1993), імені П.І. Чайковського у Москві (1994). З листопада 1998 року Вадим Руденко - соліст Московської державної академічної філармонії. Веде активну концертну діяльність: виступав у найкращих залах світу: "Моцартеум" в Зальцбургі, "Концертгебаум" в Амстердамі, "Гаво" в Парижі, "Санторі-Хол" у Токіо, "Аудіторіум" у Мадриді, залах Московської консерваторії і Санкт-Петербурзької філармонії, Кельнської філармонії та інших. Як соліст грав з відомими оркестрами: Великим симфонічним оркестром імені П.І. Чайковського, Державним академічним симфонічним оркестром Росії, Московським симфонічним оркестром радіо, оркестром NHK та "Токіо Симфоні" (Японія), Зальцбурзьким камерним оркестром (Австрія) та іншими. Серед диригентів, з якими співпрацював піаніст: Є. Свєтланов, В.Федосєєв, Ю.Темірканов, В.Дударова, А. Кац, В. Синайський, М.Горенштейн, О.Ведерніков. Постійний учасник престижних музичних фестивалів: "Моцартеум" (Австрія), "Muzic Sommer Cstaad Seanenland" (Швейцарія), "Каріантійське літо" та інші. Має сольні компакт-диски. Крім концертної діяльності, проводить майстер-класи в Бельгії, Нідерландах, Франції, Бразилії, Україні, Японії.
ВОЛОДИМИР СІРЕНКО
Володимир Сіренко

Дипломант Міжнародного конкурсу диригентів у Празі (1990 р.), заслужений діяч мистецтв України (1997р.), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2001р.), заслужений діяч мистецтв Росії (2002р.)

Закінчив Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського у 1989р.(оперно-симфонічне диригування, клас професора Алліна Власенка)

З 1989р.- асистент диригента, з 1990р. диригент Державного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

З 1991 по 1999р.- художній керівник та головний диригент заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України.

З 1999р.– головний диригент, а з 2000р.- художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

З 2008р. - НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ.

Диригував такими відомими колективами: Лондонським Королівським симфонічним оркестром, академічним симфонічним оркестром Санкт-Петербурзької філармонії, академічним симфонічним оркестром Московської філармонії, симфонічним оркестром Братіславського радіо, Sinfonia Varsovia.

Гастролював у таких країнах: Бельгія, Болгарія, Великобританія, Італія, Іспанія, Корея, Німеччина, Нідерланди, Польща, Росія, Словаччина, США, Франція.

Диригував на всесвітньовідомих сценах: Великий зал Московської консерваторії, Великий зал Санкт-Петербурзької філармонії, Концертгебау (Амстердам, Нідерланди), Опера – Комік та театр на Єлісейських Полях ( Париж, Франція), Сеул – Артцентр (Корея), зал Королеви Єлізавети (Антверпен, Бельгія), зал Народової філармонії (Варшава, Польща), Барбікян (Лондон).

Має більше 200 записів у фондах Українського Радіо та записи на компакт-дисках серед яких: Бетховен - симфонія №9, Моцарт – Реквієм, Дворжак – симфонії №7, №9, Верді – Реквієм, Сільвестров – Реквієм та інші.

 
Розробка сайту: LineCore