Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостева книга
  Контакти
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

III МІЖНАРОДНИЙ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Й.С.БАХ - Ф.БУЗОНІ - Чакона з партіти ре мінор для скрипки BWV 1004,(1720). Переклад для симфонічного оркестру Н.Рахліна.
Х.СІСЛЕР - “Великий Бенг”. Симфонічна сюїта для органу та оркестру. Аранжування Лейтуша.
С.ПРОКОФ”ЄВ - Симфонія № 7, тв. 131. (1952)
АРКАДІЙ ЛЕЙТУШ
АРКАДІЙ ЛЕЙТУШ

Він розпочав свою кар’єру у 1980-х роках в Росії як оперний диригент. Брав участь у становленні Омського музичного театру, водночас багато виступав із симфонічним оркестром Омської філармонії. Після стажування у Великому театрі Росії в Москві (1987 рік) його запросили на роботу до Новосибірського державного академічного театру опери і балету.

У 1994 році маестро дебютував із Детройтським симфонічним оркестром (США). Протягом декількох років був головним запрошеним диригентом оркестру „Манхеттен Віртуозі”. Неодноразово виступав із Нью-Йоркським камерним симфонічним оркестром (у Лінкольн-центрі), Філармонійним оркестром Буенос-Айреса (у Театрі Колон), а також з Академічним симфонічним оркестром Московської державної академічної філармонії, Національним оркестром Порто (Португалія), симфонічним оркестром Санкт-Петербузької філармонії.

У 1999 році Аркадій Лейтуш брав активну участь у створенні Фонду пам’яті видатного диригента Натана Рахліна в Нью-Йорку і, будучи музичним керівником фонду, організував декілька концертів пам’яті Н.Рахліна. Починаючи з 2003 року, він є музичним керівником щорічних гала-концертів із Бруклінським філармонійним оркестром, присвячених пам’яті Голокосту.

Аркадій Лейтуш – автор багатьох оркестрових транскрипцій творів Баха, Букстехуде, Мусоргського, Рахманінова, Кюї, Лядова, Бородіна, Глазунова, Даргомижського, Римського-Корсакова, Шопена, Альбеніса, Черні, Гуаставіно, Шостаковича.
 
Розробка сайту: LineCore