Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостева книга
  Контакти
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

III МІЖНАРОДНИЙ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

П.І.ЧАЙКОВСЬКИЙ - Тріо “Пам”яті великого художника” для фортепіано, скрипки та віолончелі ля мінор, тв.50
- Концерт №1 для фортепіано з оркестром "сі бемоль мінор, тв. 23" (1875).

ВОЛОДИМИР ВИННИЦЬКИЙ
ВОЛОДИМИР ВИННИЦЬКИЙ

Лауреат Міжнародного конкурсу піаністів імені Маргарити Лонг у Парижі (1983), піаніст Володимир Винницький виступає із провідними оркестрами України, Познанським симфонічним оркестром (Польща), Паризьким оркестром радіо і телебачення (Франція), Скотсдейлським симфонічним оркестром, Лівонійським симфонічним оркестром (США), Йоганнесбурзьким філармонічним оркестром (ПАР) та багатьма іншими колективами.
Він народився у Львові, навчався у Львівській середній спеціальній музичній школі, а потім - у Московській консерваторії. Після закінчення в 1983 році аспірантури Московської консерваторії викладав у Київській консерваторії.
Він грав в багатьох престижних концертних залах: Сагпеgіе Наll, Wеіll RecitаІ Наll аt Сагпеgіе Наll, Мегкіn Соnсегt Наll, Steinway Наll, Рhillips Саllегу у Вашингтоні, Великому залі Московської консерваторії та інших. Володимир Винницький - блискучий виконавець камерної музики, який грав з відомими колективами: Київський камерний ансамбль "Регрetuum Mobile", струнний квартет імені М.Леонтовича, Санкт-Петербурзький струнний квартет, струнний квартет імені Запольського (Данія).
Володимир Винницький брав участь у численних музичних фестивалях в Нью-Йорку, Каліфорнії, Чарльстоні. З 2003 року він – музичний директор фестивалю „Music and Art Center of Greene County”, на якому працював артистичним радником і постійним піаністом з 1996 року. Брав участь у програмах радіо WQXR-FM в Нью-Йорку і у телевізійних програмах телекомпаній NPR, NHK-TV(Японія).
ГАЛИНА ГОРНОСТАЙ, скрипкаНАТАЛІЯ ХОМА
НАТАЛІЯ ХОМА

Віолончелістка, професор коледжу в Чарльстоні.

Починаючи з перемоги на українському конкурсі імені М.В.Лисенка у 1981 році, вона виборола нагороди на міжнародних конкурсах імені Пабло Казальса в Будапешті (1985), у місті Маркнойкірхені (Німеччина, 1987), Міжнародному конкурсі імені П.І.Чайковського у Москві (1990) і першу премію на Міжнародному конкурсі віолончелістів у Белграді (1990 ). Вона – перша і єдина серед українських віолончелістів, яка стала лауреатом Міжнародного конкурсу імені П.І.Чайковського.
Народилася Наталія Хома у Львові, навчалася у Львівській консерваторії (клас професора Євгена Шпіцера) та у Московській консерваторії в класі професора Наталії Шаховської. У Сполучених Штатах Америки вона навчалася в Університеті Бостона під керівництвом професора Леслі Парнас і отримала диплом артиста (the Artist Diploma).
Наталія Хома мала численні ангажементи з кращими оркестрами світу і виконувала сольні програми у Великому залі імені П.І.Чайковського (Москва), Merkin Hall i Weill Recital Hall (Нью-Йорк), Jordan Hall і Tsai Performance Center (Бостон), Krannert Center (штат Ілінойс, США), Wharton Center (Мічіган), Schauspielhaus (Берлін), Palais des Beux Arts (Брюссель), Amphitheatre Richelieu de la Sorbonne, Salons de Boffrand de la Presidence du Senat (Париж), Linder Auditorium (Йоханнесбург), Baxter Theatre Centre Concert Hall (Кейптаун), Grand Halls of the Franz Liszt Music Academy (Угорщина) і Oslo Music Academy (Норвегія) і багатьох інших.
Наталія Хома успішно поєднує виконавську діяльність з педагогічною: вона була професором Львівської консерваторії, Roosevelt University College of Music в Чикаго, Michigan State University і University of Connecticut School of Music.
Віолончелітка має записи на NHK-TV (Японія), випустила компакт-диски для Cambria, BlueGriffin, IMP, Naxos and Ongaku labels, а також для Українського, Німецького, Іспанського, Югославського, Ізраїльського, Угорського радіо і телебачення, радіо WNYC-FM в Нью-Йорку і WGBH-FM в Бостоні.
Також Наталія Хома є організатором Дитячого і музичного фонду, який допомагає молодим обдарованим українським студентам, які цього потребують.
ВОЛОДИМИР СІРЕНКО
Володимир Сіренко

Дипломант Міжнародного конкурсу диригентів у Празі (1990 р.), заслужений діяч мистецтв України (1997р.), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2001р.), заслужений діяч мистецтв Росії (2002р.)
Закінчив Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського у 1989р.(оперно-симфонічне диригування, клас професора Алліна Власенка)
З 1989р.- асистент диригента, з 1990р. диригент Державного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.
З 1991 по 1999р.- художній керівник та головний диригент заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України.
З 1999р.– головний диригент, а з 2000р.- художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.
З 2008р. - НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ.
Диригував такими відомими колективами: Лондонським Королівським симфонічним оркестром, академічним симфонічним оркестром Санкт-Петербурзької філармонії, академічним симфонічним оркестром Московської філармонії, симфонічним оркестром Братіславського радіо, Sinfonia Varsovia.
Гастролював у таких країнах: Бельгія, Болгарія, Великобританія, Італія, Іспанія, Корея, Німеччина, Нідерланди, Польща, Росія, Словаччина, США, Франція.
Диригував на всесвітньовідомих сценах: Великий зал Московської консерваторії, Великий зал Санкт-Петербурзької філармонії, Концертгебау (Амстердам, Нідерланди), Опера – Комік та театр на Єлісейських Полях (Париж, Франція), Сеул – Артцентр (Корея), зал Королеви Єлізавети (Антверпен, Бельгія), зал Народової філармонії (Варшава, Польща), Барбікян (Лондон).
Має більше 200 записів у фондах Українського Радіо та записи на компакт-дисках серед яких: Бетховен - симфонія №9, Моцарт – Реквієм, Дворжак – симфонії №7, №9, Верді – Реквієм, Сільвестров – Реквієм та інші.
 
Розробка сайту: LineCore