Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

І відділ
В.А.МОЦАРТ. Концерт для флейти, арфи та оркестру до мажор, KV 299
I. Allegro
II. Andantino
III.Rondo
IІ відділ
А.БРУКНЕР. Симфонія №8, до мінор
I. Allegro moderato
II. Scherzo
III.Adagio
IV. Finale

НАТАЛІЯ ІЗМАЙЛОВА (арфа)ОЛЕГ ШЕРЕМЕТА
Олег Шеремета

Народився 6 лютого 1986 року у м. Львові. У 1992–2003 роках навчався гри на флейті у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті імені С.Крушельницької (викладач – О.Павленко). За час навчання перемагав у всеукраїнських та міжнародних музичних юнацьких конкурсах, брав участь у концертах та фестивалях. З 2003 по 2008 рік навчався у Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського в класі професора, заслуженого артиста України О. Кудряшова. Брав уроки в майстер-класах відомих флейтистів.

З 2006 року - концертмейстер групи флейт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України. Він бере участь у міжнародних фестивалях в Україні і за кордоном, виступає як соліст.


ВОЛОДИРИР СІРЕНКО
Володимир Сіренко

Дипломант Міжнародного конкурсу диригентів у Празі (1990 р.), заслужений діяч мистецтв України (1997р.), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2001р.), заслужений діяч мистецтв Росії (2002р.)

Закінчив Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського у 1989р.(оперно-симфонічне диригування, клас професора Алліна Власенка)

З 1989р.- асистент диригента, з 1990р. диригент Державного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

З 1991 по 1999р.- художній керівник та головний диригент заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України.

З 1999р.– головний диригент, а з 2000р.- художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

З 2008р. - НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ.

Диригував такими відомими колективами: Лондонським Королівським симфонічним оркестром, академічним симфонічним оркестром Санкт-Петербурзької філармонії, академічним симфонічним оркестром Московської філармонії, симфонічним оркестром Братіславського радіо, Sinfonia Varsovia.

Гастролював у таких країнах: Бельгія, Болгарія, Великобританія, Італія, Іспанія, Корея, Німеччина, Нідерланди, Польща, Росія, Словаччина, США, Франція.

Диригував на всесвітньовідомих сценах: Великий зал Московської консерваторії, Великий зал Санкт-Петербурзької філармонії, Концертгебау (Амстердам, Нідерланди), Опера – Комік та театр на Єлісейських Полях ( Париж, Франція), Сеул – Артцентр (Корея), зал Королеви Єлізавети (Антверпен, Бельгія), зал Народової філармонії (Варшава, Польща), Барбікян (Лондон).

Має більше 200 записів у фондах Українського Радіо та записи на компакт-дисках серед яких: Бетховен - симфонія №9, Моцарт – Реквієм, Дворжак – симфонії №7, №9, Верді – Реквієм, Сільвестров – Реквієм та інші.

 
Розробка сайту: LineCore