Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

КОНЦЕРТ ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА ІТАЛІЇ В УКРАЇНІ
Н. ПАГАНІНІ - Концерт №1 для скрипки з оркестром
А. ДВОРЖАК - Концерт для віолончелі з оркестром

ЛАУРА БОРТОЛОТТО - (скрипка) Італія

Лаура БортолоттоНародилася 14 травня 1995 року. З чотирьох років грає на скрипцi. Навчається у класi маестро Доменiко Мазона у музичнiй школі Асоцiації «Альтолівентiна дi Прата» у мiстi Порденоне, а також у музичнiй школi Санта-Чечілія в Портогруаро, де водночас вiдвідує класи та лiтні курси (викладачi К. Карліні, I. Волошин, О. Семчук, П. Верников).
У 2004 роцi одержала гран-прi мiжнародного конкурсу «Адріатика» в Анконi, Першу премію на Нацiональному конкурсi скрипалів iменi Б. Падовано в Сенігаллії, а також першу премiю Молодіжного музичного фестивалю Чітта де Кортемiлiя. у 2005 роцi успiшно склала іспит на атестат з теорiї та сольфеджiо, згодом на Міжнародному конкурсі «Трієст-2005» здобула Першу премію i Премiю Овiдiу Бадiла за найкращий результат серед струнно-смичкових iнструментiв. У 2006 році посіла перше місце в категорii «В» серед скрипалів-солiстів VI Національного конкурсу молодих музикантiв в Оккiобелло, друге мiсце на Нацiональному музичному фестивалi струнно-смичкових iнструментiв у мiстi Вітторіо-Венето у категорiї «А», отримавши грант на навчання. Додатково склала iспит із класу фортепіано та скрипки в Консерваторi Віченци, здобувши найвищий бал з обох дисциплiн. У 2007 році здобула Першу премiю та Премію Сiмеонi на II Міжнародному конкурсі молодих скрипалiв «Маленька чарівна скрипка» в категорї вiком від 8 до 12 рокiв у Портогруаро. У вереснi 2007 року взяла участь у концерті як солістка, виступаючи у супроводi Берлінського камерного оркестру. У супроводi оркестру Падови та Венето виступала на 28-му щорiчному Нацiональному конкурсі скрипалiв Премія міста Вітторiо-Венето, де виконувала Перший концерт Моцарта сi бемоль мажор. Отримала гран-прi та почесний диплом Першого мiжнародного конкурсу скрипалiв та камерної музики у мiсті П’єве-ді-Соліго. У 2008 роцi вiдвідувала майстер-класи П. Верникова у школi Ф’єзоле та майстер-клас К. Карлінi в Академii скрипалів мiста Кастель-Сан-П’єтро. Провела концерти в рамках фестивалю «Ассiзi в світi», та фестивалiв у Портогруаро, Козенцi, Падуї, Дуїно, Трієстi та Мiлані. З почесною вiдзнакою екстерном склала iспит у Консерваторії ім. Тартiні у Трієсті. Виступає дуетом з арфісткою Мартою Марiнеллi. Відвідувала навчальнi курси та курси оркестрового мистецтва в Академії 3інаїди Плелс (викладачi К. Карлiнi та д. Мазон). Серед останнiх досягнень - Перша Премiя на Европейському конкурсi Маркосіг у Горіції в категорії «С» (вiком від 15 до 18 рокiв).
ЕНРІКО БРОНЦІ - (віолончель) Італія

Енріко Бронці Один із кращих сучасних iталiйських віолончелістiв Енрiко Бронцi народився у Пармi в 1973 роцi. Входить до складу «Тріо де Парма», ансамблю, що з 1990 року здiйснює активну концертну дiяльність, виступаючи в найбiльших концертних залах Европи, США, Пiвденної Америки та Австралії (зокрема в Карнел-Холлi та Лінкольн-Центрi в Нью-Йорку, у Берлінськiй фiлармонії, в концертному комплексi iм. Моцарта в 3альцбурзі, в Кельнськiй фiлармонії, в концертному залі «Геркулес» у Мюнхені, в Санкт-Петербурзькiй філармонії, у Вiгмор-Холлi та Квiн Елiзабет-Холлі в Лондонi, в Театрi Колон у Буенос-Айресi). У складi ансамблю ставав лауреатом міжнародних конкурсiв у Флоренції, Мельбурнi, Ліонi та Мюнхенi, отримав престижну Премію «Аббiатi» iталійської музичної критики. З 2001 року після перемоги на конкурсi (ім. Ростроповича в Парижі та на конкурсі вiолончелiстiв у Гельсiнки, де також здобув нагороду за найкраще виконання концерту А. Дворжака з оркестром Гельсiнської фiлармонiї, розпочав активну концертну діяльність як солiст. Регулярно бере участь у численних фестивалях, зокрема в містах Люцерні, Мельбурні, Турку, Наанталі, Равенні. Виступає як солiст під керiвництвом таких знаних диригентiв, як К. Аббадо, В. Дельман, К. Ешенбах, П. Берглунд, Ф. Брюгген, К. Пендерецкі. Відвідував майстер-клас диригування оркестром професора Йорма Панула. Енрiко Бронцi виступав як гастролюючий диригент з багатьма італiйськими колективами, серед яких оркестр іменi Моцарта (на запрошення Клаудiо Аббадо) та оркестр «Італійськi вiртуози». Упродовж трьох рокiв спiвпрацював з театром Ла Скала як перша віолончель. Нинi входить до складу журi багатьох мiжнародних конкурсів (Премії «Тіо де Трiєсте», Конкурсу ім. В. Гуї у Флоренції, Конкурсу вiолончелiстiв у Турку, Конкурсу Пендерецкі). Викладає, зокрема у спiвпрацi з Тіо де Трiєсте та Морiн Джонс, щороку готує багатьох музикантiв, якi згодом здобувають мiжнародне визнання. З 2007 року є професором Унiверситету Моцартеум у Зальцбурзi та художнiм керівником фестивалю «Музичне літо» у мстi Портогруаро. Серед наступних виступав Енріко Бронці — концерти разом з Клаудiо Аббадо, Тан Дунем, Кшиштофом Пендерецкі, оркестром «Кремерата Балтика» та «Хаген Квартет». Маестро диригуватиме також Академiчним оркестром iменi Моцарта та братиме участь у фестивалях у Файстрiтцi, Локкенхаусi, Матзет та Кронберзi.
Разом із Веронською філармонiєю здiйснив масштабний проект запису творiв Боккерiнi в рамках серії «Брiллiант классiк». З помiж його останніх дискографiчних записiв — концерти Карла Фiлiппа. Емануеля Баха, диск-монографiя Нiно Роти, повне видання сюїт Баха, яке посiло друге місце у десятцi альбомiв класичної музики iTunes Music Store.
Грає на віолончелі Вiнченцо Панормо (1775).
ВОЛОДИМИР СІРЕНКО
Володимир Сіренко

Дипломант Міжнародного конкурсу диригентів у Празі (1990 р.), заслужений діяч мистецтв України (1997р.), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2001р.), заслужений діяч мистецтв Росії (2002р.)

Закінчив Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського у 1989р.(оперно-симфонічне диригування, клас професора Алліна Власенка)

З 1989р.- асистент диригента, з 1990р. диригент Державного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

З 1991 по 1999р.- художній керівник та головний диригент заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України.

З 1999р.– головний диригент, а з 2000р.- художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

З 2008р. - НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ.

Диригував такими відомими колективами: Лондонським Королівським симфонічним оркестром, академічним симфонічним оркестром Санкт-Петербурзької філармонії, академічним симфонічним оркестром Московської філармонії, симфонічним оркестром Братіславського радіо, Sinfonia Varsovia.

Гастролював у таких країнах: Бельгія, Болгарія, Великобританія, Італія, Іспанія, Корея, Німеччина, Нідерланди, Польща, Росія, Словаччина, США, Франція.

Диригував на всесвітньовідомих сценах: Великий зал Московської консерваторії, Великий зал Санкт-Петербурзької філармонії, Концертгебау (Амстердам, Нідерланди), Опера – Комік та театр на Єлісейських Полях ( Париж, Франція), Сеул – Артцентр (Корея), зал Королеви Єлізавети (Антверпен, Бельгія), зал Народової філармонії (Варшава, Польща), Барбікян (Лондон).

Має більше 200 записів у фондах Українського Радіо та записи на компакт-дисках серед яких: Бетховен - симфонія №9, Моцарт – Реквієм, Дворжак – симфонії №7, №9, Верді – Реквієм, Сільвестров – Реквієм та інші.

 
Розробка сайту: LineCore