Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ПРОГРАМА:
І відділ
Ф.МЕНДЕЛЬСОН. “Сон в літню ніч”, тв. 61 Увертюра
Ф.МЕНДЕЛЬСОН. Концерт для скрипки з оркестром мі мінор, тв.64
I. Allegro molto appassionato.
II. Andante
III. Allegro molto vivace.
ІI відділ
І.СТРАВІНСЬКИЙ. Музика до балету “ Поцілунок феї ”.


АНДРІЙ БЄЛОВ - скрипка
AНДРІЙ БЄЛОВ

Народився в 1981 році в Україні. Одержав свої перші уроки гри на скрипці у п'ять років. В 1993 році він вступив до Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М.В.Лисенка. В 15 років Андрій продовжив навчатися у професора Кшиштофа Вегрзиня в Університеті музики і драми в Ганновері, згодом - в Паризькій консерваторії.
Андрій Бєлов - лауреат міжнародних конкурсів: конкурс скрипалів ARD в Мюнхені (1999), конкурс імені М.Лонг-Ж.Тібо в Парижі (2002), конкурс імені Й. Йоахіма (2000) у Ганновері та інших. Завдяки надзвичайному таланту і музичним здібностям, він був нагородженими різними стипендіями Українського культурного фонду, Фонду Теодора Лессінга, Ганноверського Фонду Културрежіон та інших.
Як соліст, він співпрацював з такими відомими оркестрами, як Новий філармонічний оркестр Японії, Національний оркестр радіо Франції і багатьма-багатьма іншими.
В 2005 році разом із джаз-гітаристом Йоханом Вейбом він заснував організацію „MBF“ (Musik braucht Freunde), яка забезпечує фінансову підтримку студентам Університету музики і драми в Ганновері.
Андрій Бєлов, як камерний музикант, був гостем музичних фестивалів у Шлезвіг- Гольштейні, Камерного фестивалю Кухмо Музік і багатьох інших. В Кронберг Академі він виступав з Ґідоном Кремером, Юрієм Башметом і Тріо Бо Артс. Починаючи з листопада 2005 року, він став лідером створеного Квартету імені К.Шимановського і почав викладати в Університеті музики і драми в Ганновері. З того часу він постійно дає майстер-класи в Європі, Азії і США.
Андрій Бєлов грає на скрипці Гварнері від „Deutsche Stiftung Musikleben“.
ВОЛОДИМИР СІРЕНКО
Володимир Сіренко

Дипломант Міжнародного конкурсу диригентів у Празі (1990 р.), заслужений діяч мистецтв України (1997р.), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2001р.), заслужений діяч мистецтв Росії (2002р.)
Закінчив Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського у 1989р.(оперно-симфонічне диригування, клас професора Алліна Власенка)
З 1989р.- асистент диригента, з 1990р. диригент Державного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.
З 1991 по 1999р.- художній керівник та головний диригент заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України.
З 1999р.– головний диригент, а з 2000р.- художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.
З 2008р. - НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ.
Диригував такими відомими колективами: Лондонським Королівським симфонічним оркестром, академічним симфонічним оркестром Санкт-Петербурзької філармонії, академічним симфонічним оркестром Московської філармонії, симфонічним оркестром Братіславського радіо, Sinfonia Varsovia.
Гастролював у таких країнах: Бельгія, Болгарія, Великобританія, Італія, Іспанія, Корея, Німеччина, Нідерланди, Польща, Росія, Словаччина, США, Франція.
Диригував на всесвітньовідомих сценах: Великий зал Московської консерваторії, Великий зал Санкт-Петербурзької філармонії, Концертгебау (Амстердам, Нідерланди), Опера – Комік та театр на Єлісейських Полях (Париж, Франція), Сеул – Артцентр (Корея), зал Королеви Єлізавети (Антверпен, Бельгія), зал Народової філармонії (Варшава, Польща), Барбікян (Лондон).
Має більше 200 записів у фондах Українського Радіо та записи на компакт-дисках серед яких: Бетховен - симфонія №9, Моцарт – Реквієм, Дворжак – симфонії №7, №9, Верді – Реквієм, Сільвестров – Реквієм та інші.

 
Розробка сайту: LineCore