Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

Ж.МАССНЕ - Увертюра “Федра” (1874)
Ф.ШОПЕН - Концерт № 2 для фортепіано з оркестром фа мінор, тв.2
Й.БРАМС - Симфонія № 2 ре мажор, тв.73


АНДРІЙ КУТАСЕВИЧ - фортепіано
АНДРІЙ КУТАСЕВИЧ

Народився 1973 року в Києві. Освіту здобув у Київській середній спеціальній музичній школі імені М.В.Лисенка (клас доцента Д.Р.Юделевича) і Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського (клас професора В.М.Воробйова). В 1999 році закінчив асистентуру-стажування академії і нині працює тут викладачем кафедри спеціального фортепіано.
Він - лауреат другої премії Міжнародного конкурсу імені В.А.Моцарта у м. Брюгге (Бельгія, 1992), призер (1997) і дипломант (2002) Міжнародного музичного конкурсу імені Миколи Лисенка в Києві.
Виступає із сольними концертами і в супроводі симфонічного оркестру, а також у складі камерних ансамблів. Здійснив ряд записів творів світової та української фортепіанної класики у фонд Українського радіо.
В концертному доробку піаніста - твори різних епох і стилів. Виконавським інтерпретаціям Андрія Кутасевича притаманні бережне ставлення до авторського тексту, проникнення у глибини змісту твору, його цілісне охоплення і поетична одухотвореність.
Гра музиканта вирізняється співучим „теплим” тоном, витонченим нюансуванням звукових градацій, „оркестральністю” фактурно-тембрової тканини, наспівно-декламаційною виразністю мовлення.В'ЯЧЕСЛАВ РЕДЯ - дирегент
В'ЯЧЕСЛАВ РЕДЯ

В’ячеслав Редя – народний артист України (1997), кавалер ордена „3а заслуги” ІІІ ступеня (2006) і ордена Преподобного Нестора-літописця УПЦ (2005), лауреат Міжнародного академічного рейтингу популярності та якості „Золота фортуна” (2002). Член-кореспондент Петровської академії наук і мистецтв (м. Санкт-Петербург, Росія). Почесний громадянин міста Запоріжжя.
Він закінчив Маріупольське музичне училище і Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського ( у 1979 році – оркестровий факультет, у 1986 році – факультет оперно-симфонічного диригування). Диригентської майстерності навчався в класі народного артиста України, професора В. Гнєдаша, під керівництвом якого згодом стажувався в оркестрі Державної телерадіокомпанії України. Також він пройшов стажування у Великому театрі Росії (керівник – Марк Ермлер) та оркестрі Північної Угорщини у м. Мішкольц (керівник – Юрій Симонов).
З 1987 року і донині В’ячеслав Редя – художній керівник і головний диригент симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії. Під його керівництвом колектив став центром музичної культури Запоріжжя, завоював повагу як професіоналів, так і численних шанувальників музики. Цьому сприяли щедра музична обдарованість маестро, його високий професіоналізм, артистизм, організаторський талант, висока працездатність. За ініціативою диригента з 2000 року у Запоріжжі щорічно проходять Всеукраїнський фестиваль дитячого і юнацького мистецтва „Акорди Хортиці”, Міжнародний фестиваль „Бароко та авангард”; ним засновані концертні цикли „Нові імена”, „На сцені – юні музиканти”, „Відродження”. Оркестр проводить велику музично-просвітницьку роботу серед дітей та молоді, даючи щорічно понад 40 концертів для цієї аудиторії, бере участь у відомих фестивалях в Україні і за кордоном („Київ Музик Фест”, „Музична весна” в Угорщині, фестиваль оперної музики у Північній Кореї та інші), плідно співпрацює з українськими композиторами – проводить авторські концерти, виконує прем’єрні твори. У 2003 році колективу присвоєно звання академічного.

 
Розробка сайту: LineCore