Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

І. СТРАВІНСЬКИЙ - Фантазія «Феєрверк» («Футуристичний балет без танцівників»)
М. РАВЕЛЬ:
- «Шехеразада» для сопрано з оркестром
- Хореографічна поема «Вальс»
С. ПРОКОФ'ЄВ - Сюїта з балету «Блазень»

ІРИНА СЕМЕНЕНКО
Ірина Семененко

Народилася в Києві. Початкову музичну освіту здобула як піаністка. Продовжила навчання на вокальному відділі Київського музичного училища імені Р.М. Глісера, а у 1990 році закінчила вокальний факультет Київської державної консерваторії імені П.І.Чайковського (клас професора, заслуженої артистки України Н.Й.Захарченко).

Лауреат Українського конкурсу (м. Хмельницький, 1990) та Міжнародного конкурсу в Польщі (1995).

З 1990 року Ірина Семененко - солістка Національної опери України. До її репертуару входять понад 20 провідних партій в операх: "Євгеній Онєгін", "Фауст", "Кармен", "Травіата", "Ріголетто", "Богема", "Мадам Баттерфляй" та ін.

Ірина Семененко активно гастролює в Україні і за її межами. Окрасою творчого доробку співачки є великий камерний репертуар.

У 2004 році Національний симфонічний оркестр України на сцені Колонного залу імені М.В.Лисенка вперше здійснив постановку опери "Сестра Анжеліка" Дж.Пуччіні, у якій Ірина Семененко з успіхом виконала партію Анжеліки.

Заслужена артистка України (2000).
КИРИЛО КАРАБИЦЬ - диригент
Кирило КарабицьКирило Карабиць - один з найяскравіших представників молодого покоління диригентів України. Головний запрошений диригент філармонічного оркестру міста Страсбург (Франція) та диригент Національної Опери України. Музичну освіту отримав в Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського (клас професорів Романа Кофмана та Левка Венедиктова) та у Віденській Академії Музики (клас професора Уроша Лайовіца). Додаткову освіту отримав на курсах диригентів у Академії ім. Баха в Штуттгарті (Німеччина), був запрошений диригентом-асистентом на фестиваль "Sewanee Music Festival" у США, відвідував міжнародні майстер класи диригентів "Мануель де Фалья" у Гранаді (Іспанія), де працював з професором Хері Крістоферсом та ансамблем "Шістнадцять". Кирило Карабиць дебютував як диригент у 19 років з Національним ансамблем солістів "Київська Камерата", де працював чотири роки. Постійний диригент Міжнародного музичного фестивалю "Київ Музик Фест", Міжнародного конкурсу юних піаністів пам'яті Володимира Горовиця в Україні. З 1998 по 2000 рр. К.Карабиць працював диригентом-асистентом Будапештського фестивального оркестру (музичний директор Іван Фішер, Угорщина) разом із всесвітньо відомими музикантами, серед яких Ієгуді Менухін, Рудльф Баршай, Пінкас Штайнберг, Хайнц Холлігер та багато інших. З 2002 по 2005 роки після перемоги на конкурсі, Кирило був призначений диригентом Філармонічного оркестру французького радіо. Останнім часом К.Карабиць виступав з багатьма оркестрами світу, такими як, Берлінський симфонічний оркестр, оркестр Франкфуртського Радіо, Філармонічний оркестр міста Токіо (Японія), оркестр Сіднейської філармонії (Австралія), Національний симфонічний оркестр Бразилії у місті Сан Паоло, Ліонський симфонічний оркестр (Франція), симфонічний оркестр міста Ставангер (Норвегія), "Молода Німецька Філармонія", філармонічний оркестр міста Тампере (Фінляндія), Гайдн-Оркестр міста Больцано (Італія), оркестр міста Люцерн (Швейцарія), оркестр Латвійської філармонії та багатьма іншими. К.Карабиць також проявив себе як успішний оперний диригент, у сезоні 2007/2008 він запрошений на постановки в оперні театри Женеви, Страсбургу, Нансі (Франція), у 2008 році є запрошений на постановку опери Євгеній Онєгін на фестивалі Глайнбурн (Glyndebourne) (Англія) за участю Лондонського Філармонічного Оркестру. Кирило Крабиць нагороджений призом Данської асоціації диригентів на міжнародному конкурсі молодих диригентів ім. Миколи Малька (1998), має відзнаку Австрійської спілки Альберта Швайцера (Відень, 1998), приз "Європейської фундації" під патронатом принца Генріка Датського як молодому диригенту (Брюссель, 1998), відзнаку почесного громадянина штату Оклахома (США), лауреат Міжнародного конкурсу диригентів "Mario Gusella" (Італія).


 
Розробка сайту: LineCore