Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

І відділ
ДЖ.РОССІНІ. Увертюра до опери “Сорока – злодійка”
М.БРУХ. Концерт для скрипки з оркестром соль мінор, тв. 26
І. Verspiel. Allegro moderato.
II. Adagio.
III. Finale.
Allegro energico.
ІІ відділ
Д.ШОСТАКОВИЧ. Симфонія № 1, тв.10 (1925р.)
I. Allegretto.
II. Allegro.
III. Lento.
IV. Allegro molto.

ОЛЕКСІЙ ГУЛЯНИЦЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ГУЛЯНИЦЬКИЙ - скрипка

Народився у 1973 році в Ялті, де і почав навчатися музиці. Продовжив навчання у музичному училищі при Московській державній консерваторії імені П.І.Чайковського. Згодом закінчив Московську консерваторію та аспірантуру в класі професорів Н.Бєшкіної і С.Кравченка. Пройшов майстер-класи відомих скрипалів Н.Латинського, Е.Грача, М.Грубе.

Олексій Гуляницький виступав із симфонічними та камерними оркестрами, а також мав сольні концерти у містах України, Росії, Німеччини, Польщі, Югославії, Швейцарії, Австрії, Фінляндії, Франції.

Він - лауреат І премії Міжнародного конкурсу імені М.Рубінштейна у Москві, заслужений артист АР Крим, лауреат Державної премії АР Крим, володар призу “Terry Pazmino” „За діамантову інтерпретацію” (Німеччина), нагороджений дипломом і спеціальною премією міністра культури Австрії.

Нині Олексій Гуляницький - заступник концертмейстера Державного академічного симфонічного оркестру Росії імені Є.Свєтланова. Також він викладає у Московській консерваторії імені П.І.Чайковського, Центральній музичній школі та музичному училищі при консерваторії.


ОЛЕКСІЙ ГУЛЯНИЦЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ГУЛЯНИЦЬКИЙ

Народний артист України, заслужений діяч мистецтв України та Автономної Республіки Крим, лауреат державних премій Автономної Республіки Крим, кавалер орденів “Знак Пошани”, “За заслуги” ІІІ ступеня, почесний громадянин міста Ялти.

О.Ф. Гуляницький народився 2 березня 1933 року в м. Мінеральні Води Ставропольського краю. Виховувався у сім’ї першого народного художника України Г.П.Світлицького. Закінчив Київську державну консерваторію (1957) та аспірантуру по класу оперно-симфонічного диригування (1965). Стажувався в Москві у французького диригента Ігоря Маркевича (січень-травень 1963). Дипломант Другого Всесоюзного конкурсу диригентів (Москва, 1966).

У 1957 році він був прийнятий в групу перших скрипок Державного симфонічного оркестру України (нині - Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України).

З 1965 року О.Ф.Гуляницький - другий диригент, а з 1966 року і до 2005 року – головний диригент симфонічного оркестру Кримської державної філармонії. Майже сорок років на чолі одного колективу – унікальне явище!

О.Ф.Гуляницький – досвідчений, серйозний, глибокий музикант, чия творчість добре відома як музикантам зі світовими іменами, так і любителям мистецтва у нашій країні і за її межами. Вся творча біографія диригента нероздільно пов’язана з Кримом і є прикладом відданого служіння мистецтву. Нині О.Ф.Гуляницький продовжує активну музичну діяльність, він – голова журі і член журі багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів, які проводяться в Криму.

О.Ф.Гуляницький завідує кафедрою диригування, вокалу та хорового мистецтва Кримського гуманітарного університету, читає лекції, навчає студентів техніці диригування.

 
Розробка сайту: LineCore