Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ДО 70-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГЕННАДІЯ ЛЯШЕНКА
Концерт для віолончелі з оркестром №2 Концерт для арфи, струнних та фортепіано «Сопсегіо ріссоїо» для скрипки з оркестром Симфонія №6 для хора з оркестром

БОГДАНА ПІВНЕНКО - скрипка
БОГДАНА ПІВНЕНКО

Заслужена артистка України, одна з найяскравіших представників молодої генерації скрипалів.

Вона закінчила Національну музичну академію України імені П.І.Чайковського та асистентуру-стажування (педагоги – професори Б.Которович і І.Пилатюк, М.Кузнєцов). Свою майстерність удосконалювала на майстер-класах В.Третьякова і З.Брона. Лауреат міжнародних конкурсів: інтерпретаторів-інструменталістів у м. Кишиневі (Молдова, 1997) та імені М.В.Лисенка у Києві (1997). Лауреат національної програми „Нові імена України” (1997). У 2000-2004 рр. – концертмейстер Державного камерного ансамблю „Київські солісти”, у складі якого представляла українську культуру на відомих міжнародних фестивалях, виступала в багатьох країнах світу.

Неодноразово брала участь у прем’єрному виконанні творів сучасних українських композиторів. Як солістка, виступає з провідними камерними і симфонічними оркестрами України, багато гастролює, зокрема, її виступи пройшли у Німеччині, Франції, Іспанії, Австрії, Росії.

Викладач кафедри скрипки Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.
ВОЛОДИМИР СІРЕНКО
Володимир Сіренко

Дипломант Міжнародного конкурсу диригентів у Празі (1990 р.), заслужений діяч мистецтв України (1997р.), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2001р.), заслужений діяч мистецтв Росії (2002р.)

Закінчив Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського у 1989р.(оперно-симфонічне диригування, клас професора Алліна Власенка)

З 1989р.- асистент диригента, з 1990р. диригент Державного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

З 1991 по 1999р.- художній керівник та головний диригент заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України.

З 1999р.– головний диригент, а з 2000р.- художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

З 2008р. - НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ.

Диригував такими відомими колективами: Лондонським Королівським симфонічним оркестром, академічним симфонічним оркестром Санкт-Петербурзької філармонії, академічним симфонічним оркестром Московської філармонії, симфонічним оркестром Братіславського радіо, Sinfonia Varsovia.

Гастролював у таких країнах: Бельгія, Болгарія, Великобританія, Італія, Іспанія, Корея, Німеччина, Нідерланди, Польща, Росія, Словаччина, США, Франція.

Диригував на всесвітньовідомих сценах: Великий зал Московської консерваторії, Великий зал Санкт-Петербурзької філармонії, Концертгебау (Амстердам, Нідерланди), Опера – Комік та театр на Єлісейських Полях ( Париж, Франція), Сеул – Артцентр (Корея), зал Королеви Єлізавети (Антверпен, Бельгія), зал Народової філармонії (Варшава, Польща), Барбікян (Лондон).

Має більше 200 записів у фондах Українського Радіо та записи на компакт-дисках серед яких: Бетховен - симфонія №9, Моцарт – Реквієм, Дворжак – симфонії №7, №9, Верді – Реквієм, Сільвестров – Реквієм та інші.

 
Розробка сайту: LineCore