Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

I відділ
ДО 70-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВІРКА БАЛЕЯ
X. ГРОССМАНН - «VALDRADA» (2008), світова прем'єра
В. БАЛЕЙ - "KLYTEMNESTRA", драматична сцена для меццо-сопрано і оркестру. В Україні виконується вперше

II відділ
А. БРУКНЕР-Симфонія №9 ре мінор

ЛЕА САММЕРС
ЛЕА САММЕРС

Американська співачка Леа Саммерс виступала на багатьох оперних і концертних сценах у США та за кордоном. Слухачі добре знають її за виступами в опері Нью-Йорка. Серед виконаних нею партій - Керубіно в опері "Весілля Фігаро" В.А.Моцарта, Паж в опері "Саломея" Р.Штрауса, Маддалена в опері "Ріголетто" Дж.Верді, Сузукі в опері "Мадам Баттерфляй" Дж.Пуччіні, Меланто в опері "Повернення Улісса на батьківщину" К.Монтеверді. Вона також виконувала головні партії на сценах Страсбурзької Штатсопер, Пітсбурзької опери, Беркширської опери. Леа Саммерс також виступала як солістка із Симфонічним оркестром Далласа, Камерним оркестром Нью-Йорка, ансамблем Musica Sacra (Зальцбург), Симфонічним оркестром Річмонда, Симфонічним оркестром Західної Вірджинії, ансамблем Continuum, ансаблем Нью Джуліард та багатьма іншими.

Леа Саммерс отримала престижну стипендію Фулбрайта та грант від Фонду Салівана. Вона також здобула вчені ступені університету Маямі, Манхеттенської школи музики, Hochschule f?r Musik und Darstellende Kunst у Відні та оперного ценру Джуліард (Нью-Йорк). Нещодавно вона брала участь у записі пісень Стефана Вольпе на фірмі Bridge Records, а також Восьмої симфонії Густава Малера на фірмі Delos.

В сезоні 2008-2009 років заплановані її виступи з такими партіями, як Сара в опері Г.Доніцетті "Роберт-диявол" із cимфонічним оркестром Далласа, Маддалена в опері Дж.Верді "Ріголетто", Принц Орловський в опереті Й.Штрауса "Летюча миша" в оперному театрі Неаполя, Дорабелла в опері Моцарта "Так чинять усі жінки" в оперному театрі Колорадо.
ВІРКО БАЛЕЙ
ВІРКО БАЛЕЙ

Вірко Балей - композитор, диригент, піаніст, лауреат Національної премії України імені Т.Г.Шевченка, удостоєний цієї нагороди в 1996 році першим серед американців. Він виступав як диригент з Московським та Санкт-Петербурзьким філармонічними оркестрами, з оркестром Міністерства культури Росії (м. Москва), з філармонічним оркестром UNAM в Мехіко, із симфонічними оркестрами Вінніпега та Делавера, на сценах Київської та Львівської філармоній, Національної опери України, а також у філармонії Лексінгтона.

Вірко Балей народився в Україні у 1938 році, почав навчатися музиці у Німеччині. Згодом він закінчив консерваторію у Лос-Анджелесі (1962). Брав уроки композиції у М. Регера та уроки диригування у В. ван дер Берга.

Як композитор В. Балей одержав численні гранти та замовлення від багатьох організацій, серед яких Національний фонд для підтримки мистецтва, Проект-1000, Клівлендський камерний оркестр, симфонічні оркестри Вінніпега та Невади, ансамбль Continuum. У 1989 році В. Балей написав музику і був одним із продюсерів фільму "Лебедине озеро: зона", який виграв дві найвищі нагороди на Міжнародному кінофестивалі у Каннах і став першим українським фільмом, удостоєним цієї престижної відзнаки.

Вірко Балей викладає композицію і музичну літературу на музичному факультеті університету Небраски у Лас-Вегасі. У 1996 році він отримав нагороду за творчу діяльність від ради керівників університету.

 
Розробка сайту: LineCore